WhatsApp
Telefon

Aylık Araç Kiralama Hakkında

Aylık Araç Kiralama Hakkında

Araç Kiralamak mı Satın Almak mı Daha Avantajlı ?

Uzun süreli araba kiralamayı tercih edenlerin aklında genellikle bir tek soru vardır. “Araç kiralamak mı satın almak mı daha avantajlı?”. Günümüz şartlarında araç kiralamak satın almaya göre daha ekonomiktir. Araç kiralayarak; zorunlu trafik sigortası, bakım ve tamir masrafları, kasko, motorlu taşıtlar vergisi, araç muayenesi gibi araçların olmazsa olmaz masraflarını ödemekten kurtuluyorsunuz. Bu ödemelerden kurtulmanız size zamandan tasarruf etmenizi de sağlıyor. Araç kiralama firmaları, tüm bakım ve ödemeleri sizin adınıza gerçekleştirdiği için size sadece araç kullanmak kalıyor.

Kiralık arabaların bir diğer avantajı ise beğendiğiniz arabaya binmek oluyor. O arabayı satın almak belki sizin bütçenizin çok üstünde olabilir ancak sizin belirlediğiniz zaman diliminin karşılığını ödeyerek hayallerinizdeki araba ile istediğiniz şekilde gezebilirsiniz.

Araba kiralamada cazip bir diğer nokta da aylık ne kadar harcama yapacağınızı bilmeniz. Eğer araba satın alırken kredi çektiyseniz ve her ay düzenli olarak kredi ödüyorsanız masrafların bununla da sınırlı kalmayacağını bilmelisiniz. Olası bir kaza, arabadaki bir arıza ya da diğer masraflardan hangisi ile karşılaşacağınızı bilemezsiniz ve bu da sizin aylık masraf tablonuzun dengesini bozabilir. Ancak araç kiralayarak bu dertlere son verebilirsiniz. Belirlediğiniz periyotlar içinde ödeyeceğiniz miktarı en başında bilirsiniz ve ek bir masraf yapmadan gönül rahatlığı ile aracınızın keyfini sürebilirsiniz.

Size en uygun olan aracı istiyorsanız www.anadoluotokirala.com çeşitli kiralık araçlarını tek bir tıkla görebilirsiniz. Birçok firmanın farklı arabalarını inceleyebilir, ödemek istediğiniz rakam aralığında olan araçlardan birini seçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için bize ulaşmayı unutmayın. 03323024131 - 05533957509