WhatsApp
Telefon

İPTAL İADE KOŞULLARI

 İPTAL & İADE POLİTİKASI

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda veya sesli görüşmede rezervasyon verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE

Alıcı, kiraladığı aracın bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Kiralayan'nın aracı teslim yükümlülüğü sona erer.

Rezervasyon başlangıç saatinden 24 saat öncesinde yapılan iptal talepleri, ücretsizdir. Bu durumda yaptığınız ödeme tarafınıza iade edilir.  Ancak, kiralama başlangıç saatinden 24 saatten az bir zaman içerisinde yapılan iptal taleplerinde ücret iadesi yapılmaz

 

Aşağıdaki iptal durumlarında tarafınıza iade ödemesi gerçekleştirilmeyecektir;

 

  • Aracı alış tarih/saatinizden önce herhangi bir değişiklik veya iptalle ilgili bizi bilgilendirmediğinizde,

 

  • Önceden bilgi vermeden rezervasyon saatinizde gelmediğinizde,

 

  • Aracı almak için gerekli dokümanları sağlayamadığınızda/ibraz edemediğinizde,

 

  • Ana sürücü adına kredi kartı olmaması ya da kredi kartında gereken blokaj tutarı bulunmadığında,

 

  • Kiracının aracı almaya geldiğinde alkol ve uyuşturu madde etkisi altında olduğu görevli personelce tespit edildiği durumlarda, araç tedariği ve ücret iadesi  gerçekleşmez.

 

 

Rezervasyon tarihlerinde yapılacak  güncellemelerde, değişiklik yapmayı istediğiniz güncel tarih ve araç müsaitliği durumuna göre fiyatta değişim söz konusu olabilir. Anadolu oto kiralama İptal & İade Politikasında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

 

İptal talepleriniz için +90 0332 302 41 31 numaralı kurumsal hattımızı arayabilir, +90 553 395 75 09 numaralı kurumsal WhatsApp/Telegram hattımızdan iletişim kurabilir ya da bilgi@anadoluotokirala.com adresine mail gönderebilirsiniz.