WhatsApp
Telefon

Filo Kiralama

Filo Kiralama

Filo Kiralama Nedir ?

Filo Kiralamanın Avantajları Nelerdir ?

Günümüzde büyük veya küçük tüm işletmelerin satış, pazarlama ve lojistik gibi fonksiyonları için binek araçlara ihtiyacı vardır bu yüzden filo kiralama bunlar için en uygun çözümdür. İster bir ister yüzlerce aracı finanse etmenin ve filo kiralama olarak yönetmenin şirketiniz için iş kaybı olduğunu biliyoruz ve size anadoluotokirala olarak satın almak yerine tercih edebileceğiniz çok daha avantajlı bir yol olan filo kiralamayı öneriyoruz. Filo kiralama genel olarak şirketler için sunulmuş özel bir hizmet olarak algılansa da şahıslar da bu hizmetten faydalanabilir.

Filo kiralama, 12 aydan 48 aya kadar faydalanabileceğiniz uzun dönemli araç kiralama hizmetidir. Kiralama süresince araç ve araç kullanımıyla ilgili riskler (yatırım riski, ikinci el değeri vb.) aracın mülkiyetine sahip olan anadolufilokiralama’ya ait olacaktır. Siz ise satın alma maliyetinden tasaruf etmenin yanı sıra pediyodik bakım hizmetleri, vergi ödemeleri, hasar onarımları, sigorta/kasko giderleri, yedek araç hizmeti ve lastik değişimi gibi konuları tamamen anadolufilokiralama’ya devretmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Filo kiralama adı itibariyle çoğul olsa da şirketinizin bir araca ihtiyacı var ise, anadoluotokirala'nın hizmetlerinden yararlanabilir, satın almaya kıyasla çok daha uygun bir maliyetle aracınızı tedarik edebilirsiniz. Filo kiralamanın sağlayacağı fayda ile zaman ve maliyetten tasarruf edebilir, artan zamanınızda işinize odaklanabilirsiniz.

Filo kiralama fiyatları müşterinin istediği araca göre kullanım süresi ve yapacağı km göre belirlenmektedir. Uzun dönem araç kiralama için istediğiniz marka, model ve km sınırı seçerek size en uygun kiralama teklifimizi. Aynı gün içerisinde size geri dönüş yapılarak fiyatlar sunulacaktır. Detaylı bilgi için 0332-3024131 / 0553-3957509

 

                                                    FİLO ARAÇ KİRALAMA - FİNANSAL AVANTAJLAR

  •  Kiralama yaptığınız takdirde filonuz için öz sermaye yatırımı ve araç satın alım finansmanı yapmaz, araç alımı için kullanacağınız nakit tutarını iş kolunuzla ilgili başka bir alanda   değerlendirebilirsiniz.
  •  Kiralama için yaptığınız tüm harcamaları şirketiniz için gider olarak kaydedebilir, bu yolla vergi yönetimi yapabilirsiniz.
  •  Aylık sabit kira ödemeleri ile nakit akışınızı kolaylıkla yönetirsiniz.

 

OPERASYONEL AVANTAJLAR

  • Kiralama yaptığınız takdirde araç tedarik, teslimat ve iade süreçlerinizin tamamı alanında uzman ekiplerimiz tarafından yönetilir.
  •  Periyodik bakım, lastik tedarik & değişim & saklama gibi rutin hizmetlere anlaşmalı olduğumuz ülke genelindeki geniş servis ve bayi ağı üzerinden erişirsiniz. 
  • Arıza ve kaza durumlarında 7/24 hizmet veren uzmanlarımızın yönlendirmeleriyle hasar, onarım ve muadil araç süreçlerinizde profesyonel destek alırsınız.
  • Araçlarınızın MTV ödemeleri, sigorta poliçe yenileme ve ödemeleri gerçekleştirilir.
  • Kullanım dönemi sonunda araçlarınızın II. el satış operasyonları ile ilgilenmek durumunda kalmazsınız .
  • Kiralama ile tüm bu bahsettiğimiz operasyonel işlemler için işgücü ve zamandan da tasarruf edersiniz.