WhatsApp
Telefon

Konya Araç Kiralama

Konya Araç Kiralama

Konya Merkez Araç Kiralama & Rent a Car & Oto Kiralama

Konya Şehir Merkezi Araç Kiralama

Konya, yüz ölçümü bakımında Türkiye’nin en büyük ilidir. Belediye 1875 senesinde kurulmuştur. Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biri olan Konya, önemli tarihsel güzelliklere sahiptir. Dünya’nın en  eski yerleşimlerinden biri olan Çatalhöyük Konya’da bulunmaktadır. Çatalhöyük büyük önemi nedeni ile 2012 yılında UNESCO Dünya Miras Listesi’ne alınmıştır.

Konya Merkezden Araç Kiralaması Hakkında

Şehir zengin mutfağı ve tarihi güzellikleri ile dikkat çeker. Mevlana Müzesi mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir. Şehir gezilirken tarihte farklı medeniyetlere ev sahipliği yaptığı önemli yerlerin izleri görülebilir.

Konya Merkezde Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç kiralama öncesinde nasıl bir araca ihtiyaç duyduğunuzu, bütçenizi, zevklerinizi bir kağıda not etmenizde fayda var. Nasıl bir araca ihtiyaç duyduğunuz pek çok farklı etkene göre değişiklik gösterebilir. Örneğin: kaç koltuğa ihtiyaç duyduğunuz, bagaj hacmi, yakıt özellikleri, araç içinin donanımı ve buna benzer diğer araç özellikleri önemlidir.

Eğer yolcuğu kalabalık yapacaksanız büyük araç seçeneklerine bakmanız gerekir. Yasal anlamda araç içinde bulunan kişi sayısı kadar koltuk sayısının bulunması gerekir. Kalabalık olduğunuz durumlarda geniş araçlar aynı zamanda konforlu seyahat yapmanızı sağlar. Aracın bagaj hacmi yine kişi sayısı ile doğru orantılıdır. Uzun yollarda araç yakıtından tasarruf etmeniz yalnızca maddi anlamda değil, aynı zamanda doğa anlamında da faydalı olur.

Araba kiralamadan önce, özellikle uzun yolculuklarda aradığınız konforu bulabilmeniz için araç içi donanımlarına dikkat edin. Lüks araç seçenekleri bu konuda en ideal olanlardır.

Konya Merkezde Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Konya’da araç kiralayacaksanız, aracı nereden teslim almak istediğinizi yazın. Dilerseniz  Konya havalimanı ve Konya tren garı, ilçe olarak da arama yapabilirsiniz. Araç kiralamak için yeri belirttikten sonra aracın size hangi tarihler arasında lazım olacağını gün ve ay olarak yazın. Ardından aracı bul butonuna basın. Karşınıza Anadolu Oto Kirala bünyesinde bulunan araç filosu çakacaktır. Aracınızı bütçenize uygun biçimde seçerek aracınızı kiralaya bilirsiniz

ANADOLU oto kiralama&Araç kiralama Türkiye de TEK olarak diğer tüm kurumsal Rent a Car firmaları gibi depozit alma(Müşterinin kredi kartının bakiyesinden belli bir miktar para bloke etme)sistemini kullanmıyordur.Bu sayede hem güvenli bir şekilde Araç kiralaya bilir,hem de Full Rent a Car kaskolu araçlarımız güven içerisinde kullanabilirsiniz. 

Konya Merkezde Ekonomik ve Lüks Araç Kiralama

Araç kiralamak için araçları arattıysanız karşınıza ekonomik ve lüks olmak üzere temelde iki farklı seçenek çıkmıştır. Bu seçenekler kullanıcılara farklı avantajlar sağlar ve farklı özellikler sunar. Bütçeniz, ihtiyacınız ve isteğinize göre ekonomik ya da lüks araçlar arasından sizin için en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Ekonomik Araç Kiralama

Ekonomik araç kiralamanız halinde hem yakıttan hem de kiralama bedelinden tasarruf etmiş olursunuz. Küçük ve ekonomik araçlar özellikle uzun yolculuklarda idealdir.

Lüks Araç Kiralama

Lüks araç kiralama yöntemini tercih etmeniz halinde aracın üstün donanımlarının keyfini çıkarırsınız bu araçlar şık, konforlu ve havalıdır. Anadoluotokirala farklı ile lüks araçları bile piyasa değerinden daha uygun kiralama şansınız bulunur.

Konya Oto Kiralama

Konya merkezde oto kiralamak için hizmet alabileceğiniz Anadoluotokirala sayesinde en iyi hizmeti en uygun fiyattan ve en güvenilir fiyattan alabileceğinizin garantisini veriyoruz. Hem yakıttan hem kiralama bedelinde tasarruf edin.

Konya rent a car

Anadolu oto kirala ile hızlı teslimat, son model araçlar, güvenli alışveriş ve şeffaf fiyat politikası sizleri bekliyor. Aracınızı tam zamanında alacaksınız. Son model ve bakımlı araçlar ile en kaliteli araçların keyfini çıkaracaksınız. Güvenli ödeme yöntemi ile paranız güvende! Hem de ödeme yaptıktan sonra karşınıza sürpriz ödenmesi gereken fiyat çıkmayacak!

Konya Araç Kiralama

Anadolu oto kirala ile araç kiralama hizmetinin farkını yaşamak istemez misiniz? Araç kiralamada Anadolu Araç Kiralama ile yeni bir dönem başladı. İstediğiniz yerden araç teslim alma, uygun fiyatlar, daima bakımlı kiralık araç seçenekleri sizleri bekliyor. Anadolurent Araç Kiralama araçların hem iç ve dış temizliğini yaptırıyor hem de araçların periyodik olarak bakımları yapılıyor. Müşteriler her daim hijyenik ve bakımlı araçlar kullanıyorlar.

 

Konya Merkezdeki Rent a Car İşlemleriniz İçin Fiyat Aralığı Nedir?

Rent a car işlemlerinde araç kiralama bedelini belirleyen pek çok farklı etmen bulunuyor. Araç sınıfı, araç kiralama süresi, araç özellikleri, varsa kampanya ve indirimler önemli. Ekonomik sınıftan araçların kiralanması için fiyatlar değişmekle birlikte ortalama 150 ile 200 TL civarında kiralama bedeli ödemek gerekiyor. Lüks araçlar üstün araç donanımına ve özelliklerine sahip olduğundan bu bedel günlük 300 ile 500  TL’ye kadar çıkabiliyor. Ancak fiyatlar değişken olduğundan bu fiyatları güncel olarak takip etmek gerekiyor.

Konya Merkez Günlük, Haftalık ve Aylık Kiralamalarda Fiyat Değişiklikleri Nasıl Oluyor?

Aracın ne kadar süre için kiralanacağı araç kiralama bedeline doğrudan etki eden etmenler arasında yer alıyor. Araç kiralamak için uzun dönemde müşteriler daha uygun fiyat ödüyorlar. Çünkü uzun dönemde araç günlük maliyeti düşüyor. Bu durumu bir örnekle açıklamak gerekirse, bir aracın günlük kiralama bedelinin 400 TL olduğunu düşünelim. Aylık olarak bu aracı kiralamak istediğiniz zaman 400 ile 30 çarpılarak fiyat hesaplaması yapılmaz. Günlük maliyet çok daha düşük olur.

Konya Merkezdeki Araç Kiralama Yöntemleri

Eğer araç kiralamaya karar verdiyseniz 2 farklı yöntemden birini tercih edebilirsiniz. Bu yöntemlerden ilki zor ve artık eskide kalan, rent a car ofislerine giderek araç kiralamaktır. Diğer yöntem ise günümüzde en çok tercih edilen ve kolaylığı ile bilinen internet üzerinden araç kiralamadır.

Rent a Car Ofisine Gidip Kiralamak

Önceden internet kullanımı bu kadar yaygın olmadığı için insanlar mecbur kaldıklarından rent a car ofislerine giderek araç kiralıyorlardı. Bu yöntem zor olmakla birlikte kullanışlı da değil. Çünkü bu ofislere giderek görülebilecek araç sayısı çok sınırlıdır. Ayrıca kişiler ofislere gitmek için trafikte bekliyor, zamanının büyük kısmını veriyor ve enerjilerini yok yere harcıyorlar. Bu yöntem bu dezavantajlar nedeni ile artık neredeyse hiç tercih edilmiyor.

İnternetten Kolayca Araçları Karşılaştırıp anadoluotokirala’dan Kiralamak

Günümüzde en çok tercih edilen yöntem AnadoluotoKirala’dan fiyatları karşılaştırarak ve bulunulan yerden araç kiralamaktır. Kişi her aradığı aracı kolay bir şekilde bulabilir. Ayrıca araçlar için verilmiş bütün fiyatların karşılaştırılması mümkün olur. Kişi bu sayede cebinden gereksiz yere para çıkmadan araç kiralamanın keyfini çıkarır.

Konya Merkezdeki Araç Kiralama Şartları Neler?

Araç kiralamak için en az 21 yaşında olmanız ayrıca 2 senedir ehliyet sahibi olmanız şartı aranmaktadır. Bu durum ekonomik ve orta sınıflar için geçerlidir. Lüks araçlar için ise yaş sınırı 28, ehliyet yaşı sınırı 3 olarak belirlenmiştir.

Konya Merkezde Rent a Car Hizmeti İçin Neden anadoluotokirala’yı Tercih Etmelisiniz? Artıları Nelerdir?

Anadoluotokirala ile en uygun fiyattan araç kiralayabileceğinize emin olabilirsiniz. Çünkü tıpatıp aynı araçlar için bile arada ciddi fiyat farklı bulunan teklifler sunulmaktadır. Oto Kirala ile bu farkı tespit etmeniz mümkün olur.